
Vandaag werd in Witmarsum het Nederlands Kampioenschap voor pupillenjongens en pupillenmeisjes georganiseerd. Bij de jongens verschenen maar liefst 35 parturen aan de start en bij de meisjes 19 parturen.
KV Oostergo ![]()
was in beide categorieรซn vertegenwoordigd. Bij de jongens kwamen Syan, Bas en Finn in actie. Voor Finn was het een bijzondere dag: vorig jaar veroverde hij samen met Bas en Jasper de Nederlandse titel. Ook dit jaar gingen de jongens vol overtuiging de strijd aan.
De jongens speelden een ijzersterk toernooi. De eerste vier omlopen werden overtuigend gewonnen, waarbij ze slechts รฉรฉn eerst tegen kregen.
Jongens
1e omloop: Makkum 5-0 6-4
2e omloop: Witmarsum 5-0 6-2
3e omloop: Goรซnga 5-0 6-2|
4e omloop: Franeker 5-1 6-0
5e omloop: staand nummer
In de finale wachtte het sterke partuur van Hantum. Ondanks een fantastische inzet bleek Hantum vandaag net een maatje te groot. Onze jongens mogen met enorm veel trots terugkijken op een geweldig toernooi en namen een prachtige tweede prijs mee naar Dokkum! ![]()
Ook onze pupillenmeisjes Dycke en Annyk lieten zien wat ze in huis hebben. Op een dag met bewolking, regen รฉn uiteindelijk een heerlijk zonnetje speelden zij sterk en vol vertrouwen.
Meisjes
1e omloop: Bitgum 5-0 6-0
2e omloop: Tzum 5-4 6-4
3e omloop: Tzummarum 2 5-2 6-0
4e omloop: Witmarsum 5-3 6-2
In de finale troffen zij het sterke Scharnegoutum. De meiden keken al snel tegen een 4-0 achterstand aan, maar gaven zich geen moment gewonnen. Met veel strijdlust kwamen ze terug tot 4-3 en 6-6. Helaas viel het beslissende bordje nรฉt de verkeerde kant op en werd het 5-3. De partij eindigde in 5-3 en 6-4. Wat hebben Dycke en Annyk als tweetal een geweldig toernooi gespeeld. Daar mogen ze ontzettend trots op zijn! ![]()
Twee parturen, twee tweede prijzen op een Nederlands Kampioenschap. Dat is een prestatie van formaat en iets waar we als vereniging ![]()
enorm trots op zijn.
Een bijzonder woord van dank gaat uit naar Joop Dijkstra. Met zijn passie voor het kaatsen, zijn enthousiasme en zijn rust weet hij onze jeugd iedere keer weer te stimuleren om het beste uit zichzelf te halen. Joop, bedankt voor jouw enorme inzet en betrokkenheid. Je bent van onschatbare waarde voor onze jeugd en voor onze vereniging. ![]()
Ook willen we alle ouders, supporters en vrijwilligers bedanken die vandaag langs de lijn stonden om onze jeugd aan te moedigen. Jullie support maakt deze dagen extra bijzonder.
En kijk die trotse gezichten op de foto eens stralen… daar doen we het met elkaar voor!
Van harte gefeliciteerd allemaal met deze fantastische prestaties!